Akcja charytatywna "I Ty możesz zostać Świetym Mikołajem"

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Łącku rozpoczynamy Akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. W tym roku organizujemy ją we współpracy z Teatrem Dramatycznym w Płocku. 6 grudnia Święty Mikołaj w towarzystwie aktorów i uczniów naszej szkoły przebranych w najpiękniejsze stroje z teatralnych bajek, zapakują prezenty w worki i pojadą z niecodzienną wizytą na oddziały małych pacjentów płockich szpitali. Uczniowie Szkoły aktywnie włączyli się w Akcję. Z wychowawcami przygotowali piękne prezenty, kartki świąteczne z ciepłymi życzeniami dla młodszych kolegów i koleżanek.W imieniu małych pacjentów szpitala, organizatorów oraz Teatru Dramatycznego w Płocku  dziękujemy za zaangażowanie się w naszą akcję.

Organizatorzy:

E. Petrykowska