Podziękowania od UNESCO.

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w różnorodnych akcjach charytatywnych. Nic więc dziwnego, że odpowiedzieli również na apel UNESCO, przystępując do czwartej edycji kampanii WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Całe rodziny szyły w ramach  akcji laleczki, które potem sprzedawane były na kiermaszu szkolnym, a dochód został przeznaczony na rzecz dzieci z Angoli. Miło nam poinformować, że UNESCO doceniła nasze starania i otrzymaliśmy certyfikat „Społecznie Zaangażowanej Placówki”. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję – przede wszystkim dzieciom, ale i rodzicom, na których wsparcie i pomoc zawsze możemy liczyć. Słowa uznania należą się też nauczycielom koordynującym kampanię w szkole.

Opublikowano: 15 sierpnia 2017 18:01