"Chcą żyć, jak i Ty żyjesz" - XV Szkolny Konkurs Ekologiczny.

28 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Łącku odbyła się pierwsza część XV Konkursu Ekologicznego dla klas I-III pod hasłem „Chcą żyć, jak i Ty żyjesz”. W konkursie uczestniczyło 26 uczniów z klas I- III Szkoły Podstawowej Łącku wyłonionych w eliminacjach klasowych. Po wykonaniu testu do finału bez dogrywki zakwalifikowało się 5 najlepszych uczestników konkursu. Druga, finałowa część odbyła się 5 kwietnia 2017 r. w Izbie Edukacyjnej Nadleśnictwa Łąck. Tu uczniowie zmagali się z różnorodnymi zadaniami praktycznymi. Ostatecznie uzyskano następujące wyniki:

• I miejsce- Natalia Matusiak
• II miejsce- Alan Tomasik
• III miejsce- Filip Góźdź
• IV miejsce- Jan Monkolski
• V miejsce- Marta Rosa
Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Nadleśnictwo oraz Szkolną Kasę Oszczędności działającą przy Szkole Podstawowej w Łącku. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowano: 21 maja 2017 14:30