Dzień Babci i Dziadka 2017 - część 1

”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”
Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas... Kto? Oczywiście - Babcie i Dziadkowie! Nic więc dziwnego, że uczniowie klas drugich przygotowali dla nich piękną uroczystość. W tym roku spotkanie podzielone było na dwie części. W czwartek, 9 stycznia, wystąpili uczniowie klas IIa i IIb, dzień później zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie z IIc i IId. Dziadkowie ze wzruszeniem oklaskiwali występy swoich wnucząt, nagradzając ich brawami, a było za co. Znakomicie recytowane wiersze, zabawne scenki, piękny śpiew i pokazy umiejętności tanecznych. Jednym słowem – było na co popatrzeć. Gratulujemy dzieciom i ich wychowawczyniom paniom: Elżbiecie Jędrzejewskiej, Marzenie Kaźmierczak, Anicie Lipskiej i Annie Nowickiej.

Opublikowano: 17 marca 2017 12:30