Odkrywamy talenty

29 listopada w SP nr 17 w Płocku odbył się XVI Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Canto Piccolo”. Poziom był naprawdę bardzo wysoki i wyrównany. Dzieci śpiewały po mistrzowsku. Wszyscy z przyjemnością słuchali prezentacji. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę odnieśli ogromne sukcesy. Główną nagrodę konkursu Grand Prix otrzymała Julia Ignaczak uczennica klasy V c, prezentując z wdziękiem i humorem piosenkę pt. „Pszczoły na wrotkach”. W kategorii klas I-III jury przyznało I miejsce Maciejowi Ignaczakowi uczniowi klasy II a. Uczeń zaśpiewał piosenkę z repertuaru „Czerwonych gitar” pt. „Pluszowe niedźwiadki”. GRATULUJEMY !!!

Tekst i zdj. Anna Nowicka

Opublikowano: 08 grudnia 2016 20:46