Konkurs taneczny "Tańcz"

Dzień Dziecka kojarzy się wszystkim z zabawą, radością i przyjemnościami. Tak było i tym razem. Dzieci przyszły do szkoły bez plecaków i oddały się wesołej zabawie. Zaczęliśmy od konkursu tanecznego „Tańcz!”, którego pomysłodawczynią była pani Anita Lipska. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się zespoły z poszczególnych klas. Prezentowały układy taneczne do wybranych przez siebie utworów. Grupy taneczne były świetnie przygotowane, miały oryginalne kostiumy i ciekawą choreografię. Szczególny zachwyt budziły klasy najmłodsze, których nie podejrzewaliśmy o taki profesjonalizm. Komisja miała problemy z wyborem najciekawszego występu. Ostatecznie zwyciężyła klasa I d. Gratulujemy!

Opublikowano: 13 września 2016 20:35