Święto Książki

W tym roku Święto Książki zostało podsumowane rewelacyjnym przedstawieniem „Czy to bajka, czy nie bajka…”, w wykonaniu uczniów klasy II a, pod kierunkiem pani Jolanty Włodarczyk i Bogumiły Pierzchanowskiej. Znakomita gra aktorska dzieci przeniosła nas do szkolnej biblioteki, w której pojawiły się postacie z bajek, które chciały strajkować. Uznały, że są zupełnie niepotrzebne dzieciom. Na szczęście strajk skończył się dość szybko, a my dalej pomknęliśmy w baśniową i żartobliwą krainę książek. Przed nami zaprezentowały się postacie z różnych bajek i baśni, zabawnie opowiadając swoje historie. Dzieci nie tylko świetnie prezentowały swoje role, ale jeszcze miały kostiumy, których nie powstydziłby się prawdziwy teatr. Te ostatnie zawdzięczamy rodzicom małych aktorów. Cóż jeszcze możemy powiedzieć? Brawo, brawo, brawo!!! Niech żałują Ci, którzy przedstawienie nie widzieli.

Zdj. Rafał Gutowski

Opublikowano: 13 września 2016 20:35