Konkurs ekologiczny "Przyroda bez człowieka może żyć, ale człowiek bez przyrody zginie"

20 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Łącku odbyła się pierwsza część XIV Konkursu Ekologicznego dla klas I-III pod hasłem „Przyroda bez człowieka może żyć ale człowiek bez przyrody zginie”. W konkursie uczestniczyło 27 uczniów z klas I – III Szkoły Podstawowej, wyłonionych w eliminacjach klasowych. Zmagania uczestników oceniała komisja w składzie: Emilia Frydrysiak – przewodnicząca, Piotr Adamiak. Po wykonaniu testu, do finału z dogrywką, zakwalifikowało się pięciu uczniów. Druga część finałowa odbyła się 10 maja 2016 roku w Izbie Edukacyjnej Nadleśnictwa Łąck. W tej części uczniowie rozwiązywali zadania praktyczne. Ostatecznie uzyskano następujące wyniki:

I miejsce  - Blanka Chojnacka

II miejsce – Filip Góźdź

III miejsce – Dominika Frączak

IV miejsce – Mateusz Cybulski

V miejsce – Bartosz Augustyniak

Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy: Dorota Kortus, Anna Nowicka, Iwona Ratajczyk

Opublikowano: 13 września 2016 20:28