Turniej Wiedzy Pożarniczej

25 lutego odbyły się gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu propagować wśród dzieci i młodzieży znajomość przepisów przeciwpożarowych, zasady postępowania na wypadek pożaru oraz wiedzę na temat technik pożarniczych. Do turnieju w naszej szkole przystąpiło 10 zawodników, którzy przygotowywali się pod kierunkiem pani Agnieszki Orłowskiej. Po napisaniu testu, uczniowie musieli odpowiadać jeszcze na pytania zadawane przez Komisję. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Szymon Rutkowski VI c

2 miejsce – Marcin Zgorzelski VI a

3 miejsce – Wojciech Włosiak VI a

Nagrodzeni, otrzymali cenne nagrody rzeczowe i dyplomy. Szymon Rutkowski będzie reprezentował naszą szkołę podczas eliminacji powiatowych w Płocku. Konkurs był przygotowany wspólnie z Gimnazjum w Łącku.

Zdj. Daniel Szturomski

Opublikowano: 09 marca 2016 14:36