Świętujemy Dzień Rodziny

Do kalendarza ważnych imprez w naszej szkole na stałe wpisał się Dzień Rodziny. W tym roku uroczystość odbyła się 19 czerwca i połączyła ze sobą dwa ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Ojca. Uroczystość, przygotowana przez pierwszoklasistów pod czujnym okiem wychowawczyń: Doroty Kortus, Iwony Ratajczyk i Jolanty Włodarczyk, okazała się prawdziwym przebojem kończącego się roku szkolnego. Dowcipny, pogodny i perfekcyjnie przygotowany występ dał okazję do podziwiania umiejętności wokalnych, recytatorskich i tanecznych naszych uczniów. Na uwagę zasługiwała też dekoracja. Nic więc dziwnego, że zgromadzeni goście często bili brawo, a aparaty fotograficzne i kamery pracowały przez cały czas. Gratulujemy!

Opublikowano: 04 października 2015 19:00