Pomoc dla Nepalu

Trzeba komuś pomóc, zaangażować się w ważną akcję charytatywną? Nasi uczniowie nigdy nie pozostają obojętni na krzywdę innych, zwłaszcza dzieci. Nic więc dziwnego, że zaangażowali się także w pomoc dla Nepalu, organizowaną przez UNICEF. Zalogowaliśmy się na stronie UNICEF-u i włączyliśmy się w akcję, której celem było odbudowanie szkoły w Nepalu, zniszczonej podczas trzęsienia ziemi. Przedstawiciele zuchów, harcerzy i samorządu uczniowskiego zorganizowali zbiórkę pieniędzy wśród rówieśników i nauczycieli. Udało się nam zebrać 273, 57 złotych, które następnie wpłaciliśmy na konto organizacji.  Dziękujemy naszym uczniom, którzy potrafią tak pięknie się zachować. Wiemy, że możemy zawsze polegać na Waszych dobrych sercach.

Opublikowano: 28 września 2015 08:58