"Charakterki z wierszy poetów polskich" - 12 edycja konkursu recytatorskiego

Dzieci nie lubią czytać wierszy? Dzieci nie lubią publicznych występów? Już po raz dwunasty udowodniliśmy, że to nie do końca jest prawda. Dlaczego dwunasty raz? Bo 3 czerwca odbyła się dwunasta edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I – III pod hasłem „Charakterki z wierszy poetów polskich”. Najlepsi recytatorzy z klas mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności na szerszym forum. Emocji było co nie miara, a i nie brakowało stresu. Dzieci zaprezentowały się fantastycznie, co zawdzięczają nie tylko swoim wrodzonym umiejętnościom, ale i wsparciu wychowawców, którzy ich tak starannie do konkursu przygotowali. Komisja w składzie: pani Joanna Foch – przewodnicząca, pani Agnieszka Korniłowicz, pan Rafał Gutowski i Julia Lenard miała spore trudności z wyłonieniem najlepszych. Ostatecznie ustalono:

I miejsce – Wiktoria Wysocka III c

II miejsce – Oskar Bosek III a

III miejsce – Aneta Mazurowska III b

Wyróżnienia: Kacper Kapuściński I a, Marta Rosa I b, Filip Chodkowski II a.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które przystąpiły do konkursu.

Opublikowano: 21 czerwca 2015 14:11