Atrakcje w Dniu Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z przyjemniejszych dni w roku szkolnym. Nie ma wtedy tradycyjnych lekcji, organizowane są różnorodne zawody i konkursy. Tak było i tym razem. Przed południem nasi uczniowie uczestniczyli w XV Łąckich Biegach Przełajowych na hipodromie należącym do Stada Ogierów. Piękna pogoda sprzyjała zarówno zawodnikom jak i kibicującym. Ciekawe nagrody ufundował samorząd gminny. Atrakcją zawodów był niewątpliwie występ sekcji woltyżerki i stoisko, gdzie rodzice, uzdolnieni artystycznie, zajmowali się malowaniem twarzy.  Po powrocie do szkoły czekała na wszystkich niespodzianka w postaci dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Do tych atrakcji ustawiła się dłuuuuga kolejka. Dzieci zgodnie orzekły, że takich dni w roku szkolnym mogłoby być więcej.

Opublikowano: 21 czerwca 2015 13:32