Grand Prix dla Oskara Boska na Festiwalu Piosenki Papieskiej

Oskar Bosek z klasy IIIa zdobył Grand Prix  Festiwalu Piosenki Papieskiej „Jan Paweł II – Człowiek Święty”. Festiwal jest organizowany przez Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie. Młodzi artyści zmierzyli się w trzech kategoriach: Szkoła Podstawowa klasy I-III, Szkoła Podstawowa klasy IV-VI oraz Gimnazjum. Konkurs swoim patronatem objął Proboszcz Parafii Gąbin – Józef Szczeciński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin – Krzysztof Jadczak. Oskar zaprezentował piosenkę „Zachodźże słoneczko” i ogromnie spodobał się nie tylko profesjonalnemu jury, złożonemu z nauczycieli szkół muzycznych, ale i publiczności. Bardzo pięknie zaśpiewał też Zuzanna Foch, która startowała w kategorii klas IV – VI. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!!!

Opublikowano: 22 maja 2015 14:38