Bezpieczeństwo przede wszystkim - spotkania z policjantami

Regularne spotkania z policjantami na pewno podnoszą poziom bezpieczeństwa naszych uczniów. W kwietniu pani pedagog Emilia Petrykowska zorganizowała dwa spotkania z policjantami z Komisariatu w Łącku. Podczas pierwszego, aspirant Krzysztof Lewandowski rozmawiał z uczniami klas czwartych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Udzielił też wskazówek przed czekającym czwartoklasistów egzaminem na kartę rowerową.

Natomiast uczniowie klas I – III spotkali się ze st. posterunkowym Patrykiem Żakietą, aby porozmawiać o asertywnym zachowaniu wobec osób nieznajomych. Spotkanie miało także charakter sportowy. Dzieci były zachwycone praktycznymi ćwiczeniami i na pewno lepiej zapamiętają zasady bezpiecznego zachowania się.

Opublikowano: 18 maja 2015 10:01