Konkursy, konkursy, konkursy... I mamy się czym pochwalić!

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odnieśli sukcesy w konkursach artystycznych. Grudzień był pod tym względem wyjątkowo bogaty. Tym razem chcemy się pochwalić trzema konkursami.

W dniu 10 grudnia 2014 r. w Agrofarmie w Gołaszewie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy.  W pierwszym z nich pt. „Znam przyrodę Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego” mieliśmy aż trzy laureatki. Były to:

1. Katarzyna Ciechanowska kl. I a – opiekun p. Jolanta Włodarczyk

2. Izabela Gocała kl. IIIc – opiekun p. Elżbieta Jędrzejewska

3. Kinga Pałczyńska kl. IIIc – opiekun p. Elżbieta Jędrzejewska.

Podczas tej samej uroczystości rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Piękno Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”. Trzecie miejsce przyznano Dominice Zielińskiej z kl. VIa – opiekun p. Beata Żabka.

Natomiast w konkursie pt. „Zwyczaje i obrzędy polskie: Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”, organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku, nasi uczniowie otrzymali nagrody pierwszego stopnia.  Zwycięskimi reprezentantkami naszej szkoły były: Maja Byszewska, Izabela Gocała, Julia Ignaczak, Kinga Pałczyńska, Wiktoria Wysocka – wszystkie z klasy IIIc. Opiekę nad dziećmi sprawowała pani Elżbieta Jędrzejewska. Po wręczeniu nagród zaproszono uczestników na warsztaty artystyczne, podczas których dzieci wykonywali choinki.

Wszystkim naszym zdolnym uczniom serdecznie gratulujemy, a opiekunom dziękujemy.

Opublikowano: 26 grudnia 2014 18:50