Konkurs "Mój najpiękniejszy różaniec"

Tradycyjnie w październiku w naszej szkole jest organizowany konkurs „Mój najpiękniejszy różaniec”. Inicjatorka konkursu – pani Joanna Zaręba – zachęcała dzieci do wykonania różańców z bardzo różnorodnych materiałów. Rzeczywiście dzieci (czasami przy niewielkiej pomocy rodziców i dziadków) doskonale wywiązały się z zadania. Powstawały różańce z kasztanów, muszelek, masy solnej, makaronu. Bardziej ambitni stawiali na oryginalne materiały, jak… żelki, plastikowe gumki, śrubki, sznurek. Komisja, na czele której stał ksiądz kanonik Bogusław Kwiatkowski, miała bardzo trudne zadanie. Ostatecznie, doceniając trud wszystkich dzieci, przyznano następujące miejsca:

I miejsce - Wiktoria Górecka IIIb, Liliana Michalak IIb

II miejsce – Oliwia Stawska IIb, Nikola Seweryniak IIIb

III miejsce Katarzyna Ciechanowska Ia, Kacper Wiśniewski IIa

Wyróżnienie: Katarzyna Krzewicka IVb,

Nagrody dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu – oryginalne anioły z masy solnej, ufundowane przez księdza proboszcza B. Kwiatkowskiego – wręczono na uroczystym apelu.

Opublikowano: 09 listopada 2014 14:30